Prodám
Ibanez Prestige RG2570 J Craft

Už na první pohled je vidět, kam tahle kytara patří. Ale nenech se mýlit jejím vostrým vzhledem. Jasně, že umí skvěle zavrčet a dá se na ní hrát v brutální kadenci či ultra rychlé licky, ale stejně tak tahle kytara umí skvěle hrát akordy, malé zkreslení a vůbec vše, když chceš zahrát krásný medový sólo pro tu babu s uhrančivýma očima v první řadě.
Takže popadni klíče vod auta a přijeď si na to zahrát, vsadím se o 25.900,- Kč, že s ní i odjedeš a ještě ten večer ji pořádně prohrábneš struny!
K vyzkoušení na ESH 100W, Marshall 410H nebo DSL402.

Top stav. Hipshot na tremole. Skvěle ladí. Vyměněný snímač u kobylky za JB Trembucker a u krku je také výrazně lepší (bohužel, si teď nevybavuj, co tam předchozí majitel dával, je to pravděpodobně DiMarzio), než co byl originál. Nainstalovaný originální Ibanez pickguard, kvůli ochraně při hraní.
Komplet originální výbava: kuf, nářadí a manuál.
Kožený řemen se zámky. Struny Daddario 10-46. Kytara je seřízená. Stačí doladit a hrát. Jsem druhý majitel, ale jen přechodný, neb moje srdce bije pro Džibsony a Fendéry...

Fuji-gen Plant, Japan, 2006
J- Craft

Dohoda jistá. Osobně Tachov. Po dohodě Plzeň, K. Vary, Praha i jinde.

Cena: 25 900 Kč ~ 1049,90 €

Vloženo 25.11. ● Kytary / Elektrické kytary ● Zobrazeno 1294x

Sdílet Nahlásit

Víte, že můžete prodat svůj nástroj či aparaturu v kamenné prodejně Kytary.cz? Nástroje zároveň zařadíme do nabídky e-shopu v sekci Boutique. Více informací »


TOPlist