Prodám
Jay Turser Tele Custom Deluxe Tobacco Sunburst

Nástroj je už staršího data, a byli v něm vyměněné snímače , single je z FENDER SQUIER Affinity Telecaster ( single-coily ) u krku z nějaké obyčejné ibanez

JAY TURSER JT-LTCUSTOM
Modelová řada JT-LT je řadou, která sdržuje elektrické kytary typu Telecaster. Tyto nástroje nabízí vzhledem k ceně nebývale kvalitní materiály, precizní zpracování a dobrý zvuk. Jsou tak ideální volbou nejen do začátku.

Tělo a krk
Celé tělo této kytary je vyrobeno z masivního olšového dřeva pokrytého dýhou z fládrovaného javoru. Krk, který je k tělu přišroubován, je javorový. Na hmatník je použit javor a naleznete na něm 21 pražců. Menzura nástroje je standardních 648 mm, profil krku odpovídá typu „C“. Polohy jsou značeny typicky tečkami.

Snímače a elektronika
Nástroj je osazen dvěma snímači, a to v konfiguraci single-coil - humbucker. Zvuk je vskutku klasický a hodí se na jakoukoli podobu bluesové, rockové či popové hudby. Mezi snímači se přepíná 3polohovým switchem, zvuk lze ovlivňovat klasicky pomocí potenciometrů hlasitosti a tónové clony.

Hardware
Struny jsou na jedné straně uchyceny ve ladících mechanikách typu DieCast, na druhé straně přes pevnou kobylku skrze tělo. Stabilita ladění a dobrý sustain jsou tak zaručeny. Nultý pražec je plastový. Hardware je v pozlaceném provedení.

Jay Turser JT-LTCustom je velmi dobře vybavený nástroj, jehož kvalitní zpracování a perfektní zvuk si Vás jistě získá. Tato elektrická kytara jistě potěší nejednoho kytaristu.
Parametry
Barva výrobce: Antique Natural Sunburst
Barva: Sunburst
Povrchová úprava: Lesk
Typ kytary: Telecaster
Tělo: Olše
Top: N/A
Krk: Javor
Profil krku: C
Menzura: 648 mm
Počet pražců: 21
Šířka nultého pražce: 41 mm
Hmatník: Javor
Konfigurace snímačů: S-H
Model snímačů: 1x single-coil, 1x hambucker
Ovládání: 1x Volume, 1x Tone
Přepínač snímačů: 3polohový
Kobylka: Pevná
Ladicí mechaniky: Die-Cast
Hardware: Chrom
MIDI: Ne
USB: Ne
Kufr: Ne
Pouzdro: Ne
Země výroby: Čína

platí do smazaní !

https://www.youtube.com/watch?v=Ud2NNneDYVw&featur

Cena: 4 350 Kč ~ 161,20 €

Vloženo 21.9. ● Kytary / Elektrické kytary ● Zobrazeno 142x

Sdílet Nahlásit


TOPlist