Prodám
Prodam celolampovy zesilovac Berserker 30W

Ač nerad, prodávám tohoto fešáka, bohužel potřebuju trošku zredukovat výbavu a investovat zase jinde.

Jde o 30W lampový jednokanál, 4x EL84 v koncáku, preamp 2x 12AX7. Klasické korekce Volume / Bass Mid Treble / Presence / Bright switch / Pentode x Triode, Low/High input + Solo boost, kterým se bez footswitche nastavuje gain. 2x 4/8 Ohm výstup.

Česká výroba, pár článku o člověku, co je vyrábí, je různě po netu. Spolehlivě vystačil na všechna pódia, které se nezvučily (druhý apec v kapele Rivera Knuckehead 100w, která nadělá opravdu dost kraválu, ale člověk to stejně netočí na plné kule, že).

Krásně se snáší s různýma krabičkama (overdrive mu dělá zvlášť dobře a zvládá i tvrdé věci, ale není to vyloženě Hi-gain, jinak různé delaye, reverby a podobné blbosti úplně v klidu).

Je lehce odrbaný z věčného koncertovaní a transportu, ale vše funguje tak, jak má. Zvukově je prý ala Vox AC30, ale na ten jsem nikdy nehrál, takže nemůžu porovnat. Sám o sobě zvládne jak čistý zvuk (nehledej ale úplně čistý ala Fender/Rivera), tak pěkný lampový crunch, když mu dáš po uších, záleží samozřejmě na kytaře.

Hlavně je skladný a lehký, takže pokud se ti nechce tahat s 20kg cihlou, je to ideální volba.

Možnost vyzkoušet přes týden po sedmé večer v Orlové (Karvinsko), jen osobní předání, poště zas tak nevěřím. Případně můžu přivézt do Ostravy a okolí.

Cena: 11 000 Kč ~ 430,80 €

Vloženo 8.12. ● Kytary / Kytarové aparatury ● Zobrazeno 1150x

2 0
Ostrava
Sdílet Nahlásit


TOPlist