Prodám
Tech 21 Fly Rig

Jako nový, bohužel pro něj nemám využití.

Tech 21 Fly Rig 5
Osvoboďte se od kabelů, různých adaptérů, těžkých pedalboardů, kovových obalů a jakýchkoliv problému se zvukem a efekty s Tech 21 Fly Rig 5.

Elegantní, kompaktní a jednoduše geniální efekt, který je vyroben z pevné kovové konstrukce, je opravdu tónový titán. Váží pouze něco málo přes půl kila a je dlouhý necelých 30 cm. Takže se v pohodě vejde do vašeho obalu, nebo pouzdra na kytaru. Můžete si ho vzít kamkoliv a nemusíte starat o hromadu věcí okolo efektů.

Pro Fly Rig 5 není žádná místnost moc velká a žádná stage moc malá. Stačí vzít kytaru, zapojit jí a zapnout jeden z 5 "must-have" efektů, který vyhráli mnoho ocenění. Geniální SansAmp, reverb, delay, silný boost a úžasný Plexi distortion. Jednoduše řečeno, Fly Rig 5 vám nahradí celý pedalboard, kromě zbytečných kabelů, věčně umírajících baterií a ješte se vám vejde do pouzdra na kytaru. Ať chcete nejnovější superpočítačový zvuk a nebo zvuk nejstaršího lampového aparátu, Fly Rig je vždy připraven. Všechny cesty jsou zde řešeny analogově. Delay a reverb jsou zapojeny paralelně.

Efekty:

SansAmp - Emulátor lamového aparátu, přednastavený pro čistý zvuk, obsahuje 3-pásmový ekvalizér, Level a Drive, kterým můžete nastavit Gain pro případný overdrive.
Reverb - v SansAmp sekci, je inspirovaný efektem Boost RVB. Emuluje bohatý zvuk starého pružinového reverbu.
Plexi - založený na pedálu Hot-Rod Plexi, přináší vám organický distortion základní '68 Plexi. Obsahuje Level, Tone a Drive potenciometry.
Hot - v sekci Plexi, nakopává 21dB pre-amp gain. Může být použit jako boost pro SansAnpm nebo DLA fuknce, stejně jako boost pro váš aparát
DLA - založen na pedálu Boost DLA. Je nastaven aby jste dostali zvuk starého páskového echa. Najdete na něm Level, Tone, Repeats a Drift, který dodává náhodný element modulace pro autentickou texturu. Tap Tempo switch je super jednoduchý, je stačí šlapnout a nastavit si tempo jaké chcete i během hraní.

https://www.youtube.com/watch?v=Yd_2iC7r37E

Cena dohodou

Vloženo 19.11. ● Kytary / Kytarové efekty ● Zobrazeno 343x

5 0
Sdílet Nahlásit


TOPlist