Prodám
ZVEX Super Hard On + Henrik Freischlader podpis

Prodám ZVEX Super Hard On. Zařadit by ho šlo jako boost/ preamp a ač se může zdát, že jeden ovládací poťák může být málo, tak využití je více než pestré. Já sám sem ho používal hned v několika případech:

1) Jako PREAMP: pokud je aparát nastaven čistě, lze efekt použít jako hlavní zkreslení (rozpětí zkreslení je veliké) a dále ho přikrmovat jinými krabičkami či zvuk korigovat pouze volume na kytaře. Charakter zkreslení je velmi transparentní a výškový. Dle svých uší bych jej přirovnal například k aparátům Supro, ale asi záleží před co bude zapojen.

) Jako BOOST ve předu před již zkresleným aparátem/ efektem: v tomto případě přidá více zkreslení a trochu hlasitosti. Při plném nastavení docházelo k přehlcení a až fuzzovitému efektu (alespoň s mým Orange aparátem).

3) Jako clean BOOST v efektové smyčce: pokud se efekt zapojí do efektové smyčky získáváte tím obrovský Volume boost se skvělým sustainem, který se hodí například v sólech.

Jako bonus ještě efekt podepsal bluesrockový mág Henrik Freischlader. Podpis je samozřejmě možné odmazat.

Efekt je velmi citlivý na napájení. S 9V baterií beží bez obtíží. V případě použití adaptéru je třeba mít nějaký "lepší", protože s low costovými adaptéry bzučí.

Efekt prodávám, protože jsem dospěl do bodu, kdy jsem nejšťastnější s variantou kytara, kabel, aparát a volume pot.

Osobní předání je možné v Liberci a okolí. V případě zasílání efektu dopravcem platí poštovné/ dopravné kupující.

Cena: 3 000 Kč ~ 117,60 €

Vloženo 11.2. ● Kytary / Kytarové efekty ● Zobrazeno 614x

2 0
Jablonec nad Nisou
Sdílet Nahlásit


TOPlist