Prodám tenhle v našich krajinách dost vzácný variax, navržený Jamesem Tylerem pro Line 6. Je to verze s plnohodnotnýma snímačema, velmi kvalitním Floyd rose a se zámky, které fakt drží. Elektronika uvnitř funguje na 100%, teď jak to vlastně celé hraje:
1)Buďto můžete kytaru používat s klasickými snímači, jako kteroukoli jinou
)Nabijete baterku, která je ke kytaře a můžete využívat potenciál Variax ladění a zvuků, to je naprosto nepřeberné a umí od tele, strata, les Paula až po akustiky nebo třeba banjo. Kytara umí i měnit ladění, na to je ten spodní knoflík, otočíte a bum, hraje v jiném ladění
3)zapojíte kytaru do Helixe přes ethercon kabel - to je za mě nejlepší. Helixem jí napájíte, můžete kytaru ovládat na každý preset zvlášť, kombinovat magnetický a Variax snímač a to pro každy preset jinak.
Je to opravdu pro zvukové nadšence, je velmi málo hraná a defacto ve stavu nového.
Ke kytaře je samozřejmě baterie a nabíječka, páka na FR, nimbus na zámky a originální gig bag.
K vyzkoušení v Pardubicích